Skip to main content

Marktcafé bij Kanters Special Products BV – 16 april 2026

Voor iedere uitdaging een oplossing – alles begint met water!

Op donderdag 16 april 2026 organiseert Dutch Poultry Centre een nieuw Marktcafé, met Kanters Special Products BV in Lieshout als gastheer. Dit Marktcafé staat volledig in het teken van de rol van drinkwater als efficiënte route voor supplementen in de pluimveehouderij.

Wanneer kippen zich minder fit voelen, daalt vaak de voeropname, terwijl de wateropname op peil blijft. Juist daarom is het toedienen van supplementen via drinkwater een effectieve manier om dieren te ondersteunen. Het draagt niet alleen bij aan de gezondheid en weerbaarheid van de kippen, maar ook aan een beter rendement voor het bedrijf. Met de slimme oplossingen van Kanters kunnen supplementen via het drinkwater eenvoudig en doelgericht worden toegepast.

Tijdens het Marktcafé maak je kennis met de aanpak van Kanters als drinkwaterspecialist in de veehouderijsector: van waterhygiëne en watermanagement tot vloeibare voedingssupplementen en doseertechniek. Uiteraard is er volop ruimte om vragen te stellen en ervaringen uit te wisselen met collega’s uit de sector.

Datum, tijd en locatie

  • 16 april 2026, 16.30 – 18.00 uur (informeel samenzijn met een hapje en drankje tot circa 19.30 uur)

  • Kanters BV

  • De Stater 32

  • 5737 RV Lieshout

Programma

  • 16.30 uur – Ontvangst

  • 17.00 uur – Opening door Jan Wolleswinkel, voorzitter DPC

  • 17.05 uur – Welkomstwoord en presentatie door Karel Fentsahm en Sonja van Vugt namens Kanters

  • 17.40 uur – Rondleiding door het bedrijf onder leiding van Rogier van Sambeek

  • 18.00 uur – Afsluiting door Jan Wolleswinkel, aansluitend informeel samenzijn

Dit Marktcafé biedt een mooie gelegenheid om:

  • meer inzicht te krijgen in praktische toepassingen van supplementen via drinkwater

  • vragen te stellen aan experts van Kanters

  • collega’s uit de (inter)nationale pluimveesector te ontmoeten en bij te praten

Deelname en aanmelden

  • DPC-leden: gratis deelname

  • Niet-leden: € 85

Het aantal plaatsen is beperkt; deelname vindt plaats op volgorde van aanmelding. We verzoeken je om je uiterlijk 13 april 2026 aan te melden via onderstaande link en rekenen erop dat je bij aanmelding ook daadwerkelijk aanwezig bent in verband met de voorbereidingen en catering.

👉 Meld je hier aan:
https://www.formdesk.com/dutchpoultrycentre/marktcafekanters2026

Kopie_van_Jouw_alineatekst_1.jpg

 

Volg ons op

Contact

Dutch Poultry Centre
Landjuweel 15
3905 PG  Veenendaal
The Netherlands


Kamer van Koophandel 08132038


© 2025 Dutch Poultry Centre